Cafe Ambruvase Harman Filtre Kahve

%50 Organik Arabica ve %50 Organik Robusta çekirdeklerinin muhteşem karışımı olan Cafe Ambruvase Harman Filtre Kahve'yi French Press olarak bir kere denemenizi şiddetle tavsiye ederiz, bir daha deneyeceksiniz, vazgeçemeyeceksiniz. Cafe Ambruvase Harman filtre kahve, Kahveciniz 'den sizlere, 500 gr'lık şık teneke kutusunda,

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla; YÖRESEL KAHVELERİMİZİN paketleme işlemi; Siparişlerinizin bize ulaşması ile başlar. İZMİR merkezli üretim tesisimizde hijyenik ortamda, seçtiğiniz ürüne göre Kilitli EkoPaket yada Teneke Kutu olarak ambalajlanır ve takip eden ilk iş günü kargolanır.

500 gramlık Yöresel Filtre Kahvelerimiz hem sizlere daha çok çeşidimizi ulaştırabilmek hem de daha sonra alacağınız aynı EkoPaket ürünlerimizi tezgahlarınızda rahatça kullanabilmeniz için şık Teneke Kutularında; 500 gramlık Yöresel filtre ve Çekirdek Kahvelerimiz ise kullanışlı ve daha ekonomik olması açısından kilitli EkoPaketlerinde sunulur.

Böylece her bir Yöresel Kahvemizin kendine has tadını ve aromasını, her bir siparişinizde, hep aynı kalite ve şıklıkta beğeninize sunmayı taahhüt ederiz.