Cafe Ambruvase Harman %50 Arabica %50 Robusta Çekirdek Kahve

%50 Organik Arabica ve %50 Organik Robusta çekirdeklerinin muhteşem karışımı olan Cafe Ambruvase Harman Filtre Kahve'yi French Press olarak bir kere denemenizi şiddetle tavsiye ederiz, bir daha deneyeceksiniz, vazgeçemeyeceksiniz.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla; YÖRESEL KAHVELERİMİZİN paketleme işlemi; Siparişlerinizin bize ulaşması ile başlar. İZMİR merkezli üretim tesisimizde hijyenik ortamda, seçtiğiniz ürüne göre Kilitli EkoPaket yada Teneke Kutu olarak ambalajlanır ve takip eden ilk iş günü kargolanır.

500 gramlık Yöresel Filtre Kahvelerimiz hem sizlere daha çok çeşidimizi ulaştırabilmek hem de daha sonra alacağınız aynı EkoPaket ürünlerimizi tezgahlarınızda rahatça kullanabilmeniz için şık Teneke Kutularında; 500 gramlık Yöresel filtre ve Çekirdek Kahvelerimiz ise kullanışlı ve daha ekonomik olması açısından kilitli EkoPaketlerinde sunulur.

Böylece her bir Yöresel Kahvemizin kendine has tadını ve aromasını, her bir siparişinizde, hep aynı kalite ve şıklıkta beğeninize sunmayı taahhüt ederiz.

 

Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği kahve çeşitlerinden biri de Cafe Ambruvase Harman( Arabia- Robusta Harmanı) filtre kahve. İlk yudumdan itibaren damaklarda kalıcı ve benzersiz bir kahve yolcuğuna çıkarıyor.

Tüm kahve kategorilerinin iki açılımı Arabia ve Robusta

Bilinen tüm kahve çekidekleri ve kahvelerin aslı bu iki kelime de saklıdır. Çünkü kahvelerin kökeni Arabia ve Robusta şekilde ikiye ayrılmaktadır. Bu iki özel kahve türünü ise bir araya Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı) getirip, kahve severleri esrarengiz bir kahve deneyimi yaşatmaktadır.

Tatlı ve yumuşak aroması ile Arabia kahveleri

Arabia kahve çekirdekleri damaklarda, şeker, meyve ve dutsu tonlarda daha tatlı, yumuşak bir tat bırakmaktadır. Ayrıca Arabia kahveleri yapısı itibariyle yüksek asidik derecesine sahiptir.

Yüksek kaliteli olarak bilinen Robusta kahveleri

Tüm kahve çeşitleri arasında Robusta kahve kökenine sahip kahve çekirdeklerinde temel olarak hep yüksek kaliteli kelimesi kullanılmaktadır. Robusta kahveleri damaklarda tahılımsı bir aroma ve damakta kalan fıstık tadı ile Arabia kahveden daha güçlü ve daha sert tada sahiptir. Öte yandan kahve oranlarını göz önünde bulundurulduğunda Robusta kahvelerinin Arabia kahvelerinden daha fazla kafein oranına sahip ve daha fazla kremalı bir yapıya sahiptir. Bazı Robusta kahve çekirdekleri özellikle güçlü tadları ve güzel kremamsı köpükleri sayesinde özellikle espresso bakımından yüksek kaliteli ve değerlidir.

İki benzersiz lezzet ve iki kahve ailesinin birleşimi Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı)

Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı) bu iki köklü kahve ailesini bir araya getirerek kahve severeler benzersiz bir tat deneyimi sunmaktadır. Hafif şekerli yapısı ile Arabia kahvelerinden vazgeçemiyorsanız ve yüksek kafein ve daha sert bir tat arayışında iseniz Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı) kahve tercihlerinizin en üst seviyesine çıkacaktır. Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı), ruhunuzu saracak.