Cafe Ambruvase Harman %50 Arabica %50 Robusta Çekirdek Kahve

%50 Organik Arabica ve %50 Organik Robusta çekirdeklerinin muhteÅŸem karışımı olan Cafe Ambruvase Harman Filtre Kahve'yi French Press olarak bir kere denemenizi ÅŸiddetle tavsiye ederiz, bir daha deneyeceksiniz, vazgeçemeyeceksiniz.

Kaliteden ödün vermeyen anlayışımızla; YÖRESEL KAHVELERÄ°MÄ°ZÄ°N paketleme iÅŸlemi; SipariÅŸlerinizin bize ulaÅŸması ile baÅŸlar. Ä°ZMÄ°R merkezli üretim tesisimizde hijyenik ortamda, seçtiÄŸiniz ürüne göre Kilitli EkoPaket yada Teneke Kutu olarak ambalajlanır ve takip eden ilk iÅŸ günü kargolanır.

500 gramlık Yöresel Filtre Kahvelerimiz hem sizlere daha çok çeÅŸidimizi ulaÅŸtırabilmek hem de daha sonra alacağınız aynı EkoPaket ürünlerimizi tezgahlarınızda rahatça kullanabilmeniz için şık Teneke Kutularında; 500 gramlık Yöresel filtre ve Çekirdek Kahvelerimiz ise kullanışlı ve daha ekonomik olması açısından kilitli EkoPaketlerinde sunulur.

Böylece her bir Yöresel Kahvemizin kendine has tadını ve aromasını, her bir sipariÅŸinizde, hep aynı kalite ve şıklıkta beÄŸeninize sunmayı taahhüt ederiz.

 

Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiÄŸi kahve çeÅŸitlerinden biri de Cafe Ambruvase Harman( Arabia- Robusta Harmanı) filtre kahve. Ä°lk yudumdan itibaren damaklarda kalıcı ve benzersiz bir kahve yolcuÄŸuna çıkarıyor.

Tüm kahve kategorilerinin iki açılımı Arabia ve Robusta

Bilinen tüm kahve çekidekleri ve kahvelerin aslı bu iki kelime de saklıdır. Çünkü kahvelerin kökeni Arabia ve Robusta ÅŸekilde ikiye ayrılmaktadır. Bu iki özel kahve türünü ise bir araya Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı) getirip, kahve severleri esrarengiz bir kahve deneyimi yaÅŸatmaktadır.

Tatlı ve yumuşak aroması ile Arabia kahveleri

Arabia kahve çekirdekleri damaklarda, ÅŸeker, meyve ve dutsu tonlarda daha tatlı, yumuÅŸak bir tat bırakmaktadır. Ayrıca Arabia kahveleri yapısı itibariyle yüksek asidik derecesine sahiptir.

Yüksek kaliteli olarak bilinen Robusta kahveleri

Tüm kahve çeÅŸitleri arasında Robusta kahve kökenine sahip kahve çekirdeklerinde temel olarak hep yüksek kaliteli kelimesi kullanılmaktadır. Robusta kahveleri damaklarda tahılımsı bir aroma ve damakta kalan fıstık tadı ile Arabia kahveden daha güçlü ve daha sert tada sahiptir. Öte yandan kahve oranlarını göz önünde bulundurulduÄŸunda Robusta kahvelerinin Arabia kahvelerinden daha fazla kafein oranına sahip ve daha fazla kremalı bir yapıya sahiptir. Bazı Robusta kahve çekirdekleri özellikle güçlü tadları ve güzel kremamsı köpükleri sayesinde özellikle espresso bakımından yüksek kaliteli ve deÄŸerlidir.

İki benzersiz lezzet ve iki kahve ailesinin birleşimi Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı)

Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı) bu iki köklü kahve ailesini bir araya getirerek kahve severeler benzersiz bir tat deneyimi sunmaktadır. Hafif ÅŸekerli yapısı ile Arabia kahvelerinden vazgeçemiyorsanız ve yüksek kafein ve daha sert bir tat arayışında iseniz Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı) kahve tercihlerinizin en üst seviyesine çıkacaktır. Cafe Ambruvase Harman(Arabica-Robusta Harmanı), ruhunuzu saracak.