Cafe Ambruvase Etiyopya Çekirdek Kahve

Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği kahve çeşitlerinden biri de Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahve. Kahve diyarı olan Etiyopya’dan sunulan bu lezzet baharatlı ve aromalı tadı ile damaklarda kalıcı bir tat bırakıyor.
Etiyopya esintisi, kahve severlerle buluşuyor.
Kahve denilince akla gelen ülkelerden biri olan Etiyopya, kahvesiyle kahve severlerin gönlünü kazanmıştır. Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel  filtre kahve üretim yeri ise Ethiopia’nın Bench Maji bölgesinin Geisha köyüdür.  
Cafe Ambruvase Etiyopya filtre kahvesinin aromalı tadı, sizi saracak
Cafe Ambruvase Etiyopya filtre kahve, kahveyle aranızda yeni bir bağ kurmanızı sağlayacak. Marjinal baharatlı ve aromalı tadı ile Cafe Ambruvase Etiyopya kahve tercihlerinizde bir numaraya oturacak.
Üretim yerinin özelliği ile Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahve
1300-1400 metre rakımdaki ormanlık Bebeka tarlalarından, elle ve sadece en olgun kahve meyvelerinin itinayla toplanıp geleneksel yöntemlerde işlenmesi sonucunda eşsiz Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahve ortaya çıkmaktadır. 
Tamamen olgun kahve meyvelerinden gelen lezzet 
Olgun kahve meyvelerinden üretilmesinden dolayı Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahve, tadı ile başınızı döndürecek. Aromalı ve baharatlı tadı, hafif sert oluşu ile kahve tadını net olarak hissedeceksiniz. Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahve, ruhunuza işleyecek.
Nasıl dilerseniz, ister çiğ kahve ister filtre kahve olarak Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahveyi iki farklı şekilde tercih edebilirsiniz. Dilerseniz, çiğ kahve tercihinde bulunabilirsiniz veya az kavrulmuş filtre kahveyi seçebilirsiniz.
Kahve tadının doruklarda almak isteyenlerin tercihi
Olgun kahve meyvelerinden imal edilen Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahvesi baharatlı ve aromalı kokusu ve az kavrulmuş olması sebebi ile içildiğinde, kahve hazzını doruklarda yaşamanızı sağlıyor. Cafe Ambruvase Etiyopya yöresel filtre kahve, ruhunuzu saracak.