Cafe Ambruvase Endonezya Çekirdek Kahve 500 Gr

Kahve severlerin sıklıkla tercih ettiÄŸi kahve çeÅŸitlerinden biri de Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve. Kahve diyarı olan Endonezya’dan sunulan bu hafif tatlımsı ve naif kokusu ile damaklarda kalıcı bir tat bırakıyor.

Endonezya esintisi, kahve severlerle buluÅŸuyor.

Kahve denilince akla gelen ülkelerden biri olan Endonezya, kahvesiyle kahve severlerin gönlünü kazanmıştır. Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve üretim yerinin özel oluÅŸu, adeta kahveye sirayet etmiÅŸtir.

Yüksek rakımlı kahve bahçelerinden gelen benzersiz lezzet

Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve, 1200 ila 1500 metre rakım oluÅŸturulmuÅŸ olan kahve bahçeleri, gün içerisinde 25 derece ve geceleri en az 15 derece olması sebebi ile yetiÅŸtiricilik açısından mükemmel koÅŸullara sahiptir. Bu özel kahve bahçelerinin yapısından kaynaklı olarak Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve tatlımsı bir tadı kahve severler ile buluÅŸturmaktadır.

Özel testler ile fincanlarınıza gelen lezzet

Kahve meyvesi toplanılmadan hemen önce teste tabi tutulduÄŸu zaman, Briks Seviyesi olarak adlandırılan deÄŸerler skalasında %13’lük muazzam deÄŸerler ölçülür ki, bu da Sumatra kahvesinin tatlımsı yapısının bir adeta kanıtı niteliÄŸindedir.

YavaÅŸ yavaÅŸ kavrulup, en rahat içimli kahve

Sumatra kahveleri dünyanın en doygun rahat içimli ve aromasıyla kompleks kahvelerindendir. Sumatra kahvesinin kavrulma ÅŸekli ise yavaÅŸ yavaÅŸ yapılmaktadır. Yapısı itibariyle koyu renkli ve baharatlı yapısıyla Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve, kahve tiryakilerinin favorileri arasında yer alır.

Karakteristik tadı ile bu lezzetten vazgeçemeyeceksiniz.

Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve özel yetiÅŸtirilme koÅŸulları ve kavrulma iÅŸleminden dolayı ÅŸeftali tatlılığını çilek, mandalina ve tropik lezzetler ihtiva ederken baharatlı yapısıyla da kahve severlerin tercihlerinde bir numara olmaya aday. Cafe Ambruvase Endonezya yöresel filtre kahve, ruhunuzu saracak.